Strona główna » Płatności

Płatności

Formy płatności

 • Płatność gotówką

  Przy odbiorze (za pobraniem)


  Chcesz sprawdzić zamówiony towar i zapłacić za niego dopiero przy odbiorze? Wybierz opcję płatności za pobraniem i przekaż gotówkę osobie, która dostarczy Ci paczkę. Podczas odbioru otwórz przesyłkę w obecności kuriera lub listonosza i sprawdź, czy zamówienie jest prawidłowe, a produkty dotarły w odpowiednim stanie.
 • Przelewy 24
  Przelewy 24

  Szybki przelew online


  System Przelewy24 umożliwia szybkie wykonanie przelewu online. Wystarczy wybrać jedną z proponowanych form płatności, które są dostępne w systemie, aby automatycznie zostać przekierowanym do witryny umożliwiającej wykonanie przelewu. System automatycznie uzupełnia za kupującego formularz płatności, przez co maksymalnie skraca czas wykonania transakcji. Przelewy24 to platforma, która współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi bankami.
Credit Agricole

 
 • Raty Credit Agricole 
 • Wypełnienie formularza ratalnego Credit Agricole Bank


  Wybór rat Credit Agricole Bank pozwala na dokonanie zakupu w korzystnym systemie ratalnym. Po wyborze tego sposobu płatności zostaniesz poproszony o wypełnienie e-wniosku, ustalając jednocześnie wysokość i liczbę rat w specjalnym symulatorze. Wniosek zostanie przesłany do banku, który w najszybszym, możliwym terminie dokona jego weryfikacji i podejmie decyzję o przyznaniu zdolności kredytowej. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Gdy procedura przebiegnie pomyślnie sklep zostanie poinformowany o możliwości wysłania towaru.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl